Úřad práce ve Frýdku-Místku

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

JUNIOR SPECIALISTA ODDĚLENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ - SEKCE NÁBORU

A41
Náplň práce:
" plánuje, organizuje a vede personální činnosti
" organizuje nábor, přijímání a propouštění zaměstnanců
" tvoří a eviduje pracovněprávní písemnosti a dokumenty
" komunikuje s jednotlivými útvary a externími partnery pro nábor
" zpracovává přehledy a statistiky
" Účastní se na dalších HR projektech dle potřeby
" pracovní poměr na dobu určitou

Požadujeme:
" Ukončené vysokoškolské vzdělání
" Zkušenost v oboru HR (0-3 roky)
" komunikativní znalost anglického jazyka
" pokročilá znalost MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
" proaktivní přístup
kontakt - viz výše

Informace o pozici

Místo pracoviště: Nižní Lhoty, Hyundai 700
Typ pracovního poměru: Pracovní poměr
Plný úvazek
Plat: 20000 - 25000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Vysokoškolské
Pozice vhodná pro:
Nástup možný: 11.4.2014

Kontakt

Zaměstnavatel: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Kontaktní osoba: HMMC - Průmyslová zóna Nošovice
Telefon: modrálinka:+420 844 111 157
E-mail: hlásit se prostř.: www.hyundai-motor.cz (sekce zaměstnání-registrační formulář)