Úřad práce v Olomouci

Odborní pracovníci organizace a řízení

Referent/referentka vnějších vztahů oddělení cestovního ruchu a vnějších vztahů na odboru kancelář hejtmana

Pracoviště: Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova č.p. 1191/40a, Olomouc.
Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve.
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou.
Charakteristika vykonávané práce: zajišťování a koordinace realizace krátkodobých projektů, programů nebo akcí a jejich organizační, personální, finanční, technické, provozní a jiné zajištění.

Požadavky:
- dosažené vzdělání: VOŠ, VŠ
- obor vzdělání: veřejná správa výhodou
- znalosti oboru: marketing akcí, zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon o krajích
- praxe ve veřejné správě: výhodou
- praxe v oboru: v posledních 5 letech výhodou
- jazykové znalosti: cizí jazyk (angličtina, němčina, francouzština) výhodou
- další požadované dovednosti: uživatelská znalost PC (MS Office 2010), ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky koncepčně myslet

Přihlášky v zalepené obálce s označením "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici referent vnějších vztahů oddělení cestovního ruchu a vnějších vztahů na Odboru kancelář hejtmana Krajského úřadu Olomouckého kraje" doručte na adresu: Krajský úřad Olomouckého kraje, Odbor kancelář ředitele, Oddělení personální, Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc.
Nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 15. 10. 2019 do 12:00 hodin. Kontaktní pracovník - vedoucí oddělení: Mgr. Radek Stojan, telefon: 585 508 251, email: r.stojan@olkraj.cz.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.olkraj.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení - formulář. Dokument lze otevřít a stahovat pouze přes internet.
O ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni mailem. Po ukončení výběrového řízení si lze osobní materiály uchazeče osobně vyzvednout po domluvě u Ing. Eleny Šimkové (kancelář č. 716/7NP, tel.: 585 508 808,
e.simkova@olkraj.cz), a to do konce kalendářního měsíce následujícího po dni vyhlášení výběrového řízení. Po uplynutí této lhůty budou všechny osobní materiály uchazečů skartovány.

Požadujeme

Práce s PC , Práce s PC - textový editor (Word) , Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) , Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pozici

Místo pracoviště: Olomouc, Jeremenkova 1191
Typ pracovního poměru:
úvazek
Plat: 19760 - 29740 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Pozice vhodná pro:
Nástup možný: 15.10.2019

Kontakt

Zaměstnavatel: Olomoucký kraj
Kontaktní osoba: Mgr. Radek Stojan
Telefon: +420 585 508 251
E-mail: r.stojan@olkraj.cz

Další pracovní nabídky

Více