Úřad práce v Olomouci

Vedoucí ostatních úředníků

Vedoucí odboru interního auditu a kontroly

Místo výkonu práce: Magistrát města Olomouce.
Druh práce: Vedoucí odboru interního auditu a kontroly. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouce; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním.
Požadavky a předpoklady:
Dosažené vzdělání: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu; obor zaměřený do oblasti ekonomické nebo veřejné správy; praxe v oblasti provádění kontrolní či auditní činnosti minimálně 3 roky, praxe ve veřejné správě výhodou, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu výhodou; znalosti a dovednosti: organizační, řídící a koncepční schopnosti, vysoké pracovní nasazení, schopnost samostatné práce, adaptabilita a analytické schopnosti, všeobecný přehled o principech a fungování veřejné správy, velmi dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 15. ledna 2019 POUZE na adresu Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č.p. 583, 779 11 Olomouc. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC , Práce s PC - textový editor (Word) , Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) , Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pozici

Místo pracoviště: Olomouc, Horní náměstí 583
Typ pracovního poměru:
úvazek
Plat: 22160 - 33300 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Bakalářské
Pozice vhodná pro:
Nástup možný: 1.2.2019

Kontakt

Zaměstnavatel: Statutární město Olomouc
Kontaktní osoba: Informace
Telefon: +420 585 513 204/294/295/298
E-mail:

Další pracovní nabídky

Více